RPA: Prowincje - Gry geograficzne

RPA: Prowincje - Testy geograficzne

Flag
Gauteng, KwaZulu-Natal, Limpopo, Mpumalanga, Prowincja Północno-Zachodnia, Prowincja Przylądkowa Północna, Prowincja Przylądkowa Wschodnia, Prowincja Przylądkowa Zachodnia, Wolne Państwo (9)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in outWould you like your scores to be saved so that you can track your progress? Get a Seterra membership on Patreon.com! It's just 1 USD per month.


Become a patron


 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game RPA: Prowincje is available in the following 24 languages:
af cs da de en es fr ga hi hr it ja ko lt nb pl ro ru sq sr sv tr uk zh

This game in Polish (Polski) was played 4 times yesterday.

RPA: Prowincje - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!